Ортопедичний науково-виробничий
реабілітаційний центр
"Ортес"
Телефон у Києві(044) 485-23-94, (044) 485-23-90, (067) 232-67-47
UARU
Замовити дзвінок

Що таке протезування

Жінка після мастектомії повинна відновити своє здоров'я і жіночність, почувати себе впевнено, ми намагаємося Вам в цьому допомогти.

Впроваджуючи комплексну програму реабілітації жінок після мастектомії, Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр "Ортес" безкоштовно (за державною програмою) забезпечує жінок протезно-ортопедичними виробами.

Відразу після операції Ви можете безкоштовно отримати у нас післяопераційний протез молочної залози у комплекті з ліфом для його кріплення. Для цього Вам необхідна довідка лікаря закладу охорони здоров’я,  в якому проводилась операція.

Потім ми запрошуємо Вас отримати безкоштовно (при наявності направлення органу праці та соціального захисту населення):

- силіконовий протез молочної залози;

- три ліфи для його кріплення або на Ваш вибір два  ліфи та один спеціальний ліф для кріплення протезів молочної залози для занять фізкультурою і плаванням (купальник);

- компресійний рукав (якщо є набряк руки). 

Протезування проводиться з урахуванням анатомічних особливостей жінки та специфіки проведеної операції.

Досвідчені медсестри протезного відділення допоможуть підібрати для кожної жінки найбільш відповідний по формі, розміру, вазі протез молочної залози та ліфи для його кріплення, головна функція яких - надійна фіксація екзопротезів.
Правильно підібраний протез не тільки компенсує видалені груди, але й дозволяє запобігти захворюванням хребта (сколіоз, кефоз тощо), які можуть виникнути, якщо не носити протез, а компресійний рукав допоможе позбутися набряку руки після операції.

 

 

Карта регіональних представництв
2019. Copyright. Ортес. Копіювання матеріалів з сайту заборонено.