Ортопедичний науково-виробничий
реабілітаційний центр
"Ортес"
Телефон у Києві(044) 485-23-94, (044) 485-23-90, (067) 232-67-47
UARU
Замовити дзвінок

Спеціальні ліфи

Центр "Ортес" випускає модельний ряд сучасних елегантних ліфів для кріплення протезів молочної залози із сучасних матеріалів вітчизняного та іноземного виробництва: "Марія", "Тереза", "Ліза", "Юлія", "Вероніка", "Надія", "Діана", "Аліса", "Зося", та інші. Моделі розроблені з урахуванням рекомендацій лікарів та побажань жінок, що перенесли мастектомію. Білизна добре підтримує протез завдяки спеціально розробленому крою, придає необхідну впевненість і комфорт. Самопідтримуюча система дуже ефективна, що дає можливість грати в теніс, займатися лікувальною гімнастикою, плавати.

Білизна виготовлена з натуральних матеріалів відповідно до міжнародних стандартів якості. Чашки розроблені спеціально для протезів, мають з обох сторін кишені для протезів. Широкі еластичні бретельки з прокладками знімають напругу в області плеча та шиї, регулюються на спині.

Більшість ліфів мають досить високе декольте і збільшену пройму, що приховують можливі рубці.  Під грудьми широка, м'яка та еластична стрічка для надійної фіксації протеза та комфорту. Ліфи легко надягаються, зручні, добре утримують протез.

 

 

Ліф для кріплення ПМЗ "Діана"

Ліф виготовлений з еластичного трикотажного полотна, чашки з шитва або з мереживного полотна. Верх чашок оздоблений мереживною смужкою. Кишеньки для утримання протеза з бавовни з обох сторін. Широкі бретелі з прокладкою. Рекомендується для жінок, у яких шкіра схильна до подразнень.

Колір: чорний, білий, бежевий
Розмір 70-90 Чашки А-Е
Розмір 95 Чашки А

 
 
 
 

Ліф для кріплення ПМЗ "Марія"

Ліф з еластичного трикотажного полотна, чашки з шитва або з мереживного полотна. Верх чашок оздоблений мереживною смужкою. Кишеньки для утримання протеза з бавовни з обох сторін. Широкі бретелі з прокладкою. Рекомендується для жінок, у яких шкіра схильна до подразнення.

Колір: чорний, білий, бежевий
Розмір 70-95 Чашки А-Е
Розмір 100-110 Чашки А-С 
 
 

Ліф для кріплення ПМЗ "Аліса"

Верхня частина чашки з натурального шитва, нижня частина із спеціально розробленої тканини особливої структури, виглядає як атлас. З широкими бретелями. Кишеньки з обох сторін з бавовни для надійної фіксації протеза. Підходить для жінок з великими грудьми. Рекомендується жінкам, які мають лімфатичні набряки.

Колір: чорний, білий, бежевий
Розмір 75-95 Чашки А-Е
Розмір 95 Чашки А 
 

Ліф для кріплення ПМЗ "Надія"

Елегантний ліф з тоненькими бретелями, добре підходить для маленьких грудей. Чашки виготовлені з м’якого мережива з додаванням поролонових прокладок. Кишеньки з бавовни з обох сторін.

Колір: чорний, білий, бежевий
Розмір 65-75 Чашки А-СЛіф для кріплення ПМЗ "Тереза"

Ліф з еластичного трикотажного полотна, верхня частина чашки і частина бретелі з напівпрозорого крайового мереживного полотна, оздоблена мереживною смужкою. Нижня частина чашки з еластику. Кишеньки для утримання протеза з трикотажного полотна. Рекомендується для жінок, у яких спостерігається лімфатичний набряк.

Колір: чорний, білий, бежевий
Розмір 70-95 Чашки А-Е
Розмір 100-105 Чашки А-С

 Ліф для кріплення ПМЗ "Вероніка"

Ліф з еластичного трикотажного полотна. Чашка ліфа з шитва або з мереживного полотна, оздоблена мереживною смужкою. Кишеньки з бавовни з обох сторін. З тоненькими бретелями.

Колір: чорний, білий, бежевий
Розмір 65-75 Чашки А-С

 

 

 

 

 ЛІФ ДЛЯ КРІПЛЕННЯ ПМЗ "ЮЛІЯ"

Ліф виготовлений з еластичного трикотажного полотна. Чашки з шитва з вертикальним швом для надійної фіксації протеза. Верх чашок оздоблений мереживною смужкою. Кишеньки з бавовни розміщені з обох сторін. Широкі бретелі з прокладкою. Рекомендується для жінок, в яких шкіра схильна до подразнення. Може використовуватись при частковій або повній мастектомії.


Колір: чорний, білий, бежевий
Розмір 95-110 Чашки А-С

 

 

 

 

ЛІФ ДЛЯ КРІПЛЕННЯ ПМЗ "ЗОСЯ"

Чашки ліфа з легкого м’якого волокна, верхня частина чашки і частина бретелі з мережива. Кишеньки з бавовни з обох сторін. Підходить для використання після часткової та повної мастектомії.

Колір: чорний, білий, бежевий
Розмір 75-85 Чашки А-Д
Розмір 95 Чашки А-Д 

 

 

 

Ліф для кріплення ПМЗ "Ліза"

Чашки з боковими швами добре тримають груди та протез. Виготовлені чашки з напівпрозорого крайового мереживного полотна та декоративної вставки на нижній частині. Широкі бретелі та декольте оздоблені мереживною смужкою. Кишеньки з бавовни розміщені в обох чашках.

Колір: чорний, білий, бежевий, бордо
Розмір 75-95 Чашки А-Е
Розмір 100-120 Чашки А-С

 

 

 

 

 

Карта регіональних представництв
2019. Copyright. Ортес. Копіювання матеріалів з сайту заборонено.