ПРО КОМПАНІЮ

Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр "Ортес" був створений в 1999 році.

У 1999 році Центр "Ортес" на основі впровадження сучасних прогресивних технологій створює виробництво протезів молочної залози з високоякісних силіконів західноєвропейських компаній.

2000 рік - підприємство розпочинає випускати ліфи для кріплення протезів молочної залози.

2001 рік - в рамках програми Київської міської державної адміністрації "Турбота" Центр "Ортес" безкоштовно забезпечує протезами молочної залози киянок, які перенесли мастектомію.

З 2002 року Центр "Ортес" протезує жінок у всіх регіонах України.

2002 рік - Центр "Ортес" розпочинає випускати ряд спеціальних купальників з ліфами для кріплення протезів молочної залози.

У  2004 році став переможцем Другого Всеукраїнського конкурсу "Найкращі організації на ринку державних закупівель" в номінації "Найкращий постачальник товару на ринку державних закупівель".

У 2005 році став переможцем Третього Всеукраїнського конкурсу "Найкращі організації на ринку державних закупівель" в номінації "Найкращий постачальник товару на ринку державних закупівель".

У  2005 році Центр "Ортес" відкриває перший в України центр медико-соціальної реабілітації жінок після мастектомії.

У 2006 році Центр "Ортес" стає членом Промислового об’єднання "Укрпротез".

2007 рік - Центр "Ортес" починає випускати компресійні рукава для жінок, які мають постмастектомічні ускладнення (лімфодему).

У  2006, 2007 та 2008 роках Торгово-промислова палата України та Національний бізнес-рейтинг нагороджують Центр "Ортес" Дипломом Переможця з присвоєнням  звання "Лідер Галузі".

У  2009 році за результатами  Всеукраїнського державно-статистичного рейтингу  ОНВРЦ "Ортес" нагороджується Дипломом Переможця у номінації "Надійний і стабільний партнер" з присвоєнням Почесного звання "Лідер Економіки України".

У  2009 році Держспоживстандарт України разом з Київською міською державною адміністрацією та ДП "Укрметртестстандарт" нагороджують ОНВРЦ "Ортес" Дипломом Переможця в Всеукраїнському конкурсі якості продукції "100 кращих товарів України" за виробництво протезів молочної залози високої якості.

У  2009 році Прем’єр-Міністр України висловлює Подяку трудовому колективу ОНВРЦ "Ортес" за високі виробничі досягнення, забезпечення реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції та перемогу у Всеукраїнському конкурсі якості продукції "100 кращих товарів України".

У  2010 році Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики нагороджує ОНВРЦ "Ортес" Дипломом Переможця за участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції "100 кращих товарів України" в номінації "Роботи або послуги" - за надання послуг "Протезування жінок після мастектомії".

У 2011 році ОНВРЦ "Ортес" за результатами Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих" увійшов до ТОП кращих підприємств країни, володіє почесним статусом "Підприємство року - 2011".

У 2012 році Міністерство економічного розвитку і торгівлі України нагороджує ОНВРЦ "Ортес" Дипломом Переможця за участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції "100 кращих товарів України" у номінації "Роботи або послуги" - за надання послуг "Реабілітація жінок після мастектомії".

У 2013 році за результатами Національного  бізнес-рейтингу серед великих та середніх підприємств України   ОНВРЦ "Ортес" нагороджений  Дипломом Переможця з присвоєнням  звання   "Лідер Галузі".

У 2013 році Київська міська державна адміністрація та Київська Торгово-промислова палата нагороджують Центр "Ортес" Дипломом Переможця конкурсу "Столичний стандарт якості",   який засвідчує, що продукція "Протези молочної залози",  вироблена ОНВРЦ "Ортес", за результатами випробувань та оцінки виробництва має високий рівень якості.

У 2013 році   ОНВРЦ "Ортес" стає членом Київської торгово-промислової палати і Торгово-промислової палати України.

У 2014 році Міністерство економічного розвитку і торгівлі України нагороджує ОНВРЦ "Ортес" Дипломом Фіналіста за участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції "100 кращих товарів України" у номінації "Промислові товари для населення" - Компресійні рукави.

У  2015 році Торгово-промислова палата України та Національний бізнес-рейтинг присвоює ОНВРЦ "Ортес" звання "Лідер Галузі 2015" за друге місце в Україні серед великих та середніх підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності.

У 2015 році Міністерство економічного розвитку і торгівлі України нагороджує ОНВРЦ "Ортес" Дипломом Переможця за участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції "100 кращих товарів України" у номінації "Послуги щодо протезування жінок після мастектомії".

У  2015 році ОНВРЦ "Ортес" за результатами Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих" увійшов до ТОП кращих підприємств країни, володіє почесним статусом "Підприємство року - 2015".

У 2016 році Торгово-промислова палата та Національний бізнес-рейтинг нагороджують ОНВРЦ "Ортес" Дипломом Переможця  з присвоєнням звання "Лідер галузі".

Выберите город
Києві та Київській області
Вінницькій області
Дніпропетровській області
Донецькій області
Житомирській області
Закарпатській області
Запорізькій області
Івано-Франківській області
Львівській області
Луганській області
Миколаївській області
Одеській області
Полтавській області
Рівненській області
Сумській області
Тернопільській області
Харківській області
Херсонській області
Хмельницькій області
Черкаській області
Чернівецькій області
Чернігівській області