РЕКОМЕНДАЦІЇ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИРОБІВ

protez-vse Протез рекомендується мити після носіння теплою водою з милом для змивання залишків поту, кремів, солоної води, води з хлоркою.
Вологий протез слід промокнути рушником. Вночі зберігати в спеціальний коробці для запобігання пошкодження зовнішньої оболонки протеза. Солона вода та вода з хлоркою не шкодять протезу, якщо після плавання його ретельно вимити. Для запобігання пошкодження протеза обережно поводьтеся з шпильками і оберігайте протез від кігтів домашніх тварин. Забороняється чистити щіткою та іншими гострими предметами, хімічними препаратами, щоб уникнути прориву оболонки протеза. Протез не можна віджимати, викручувати, сушити феном або на батареї, а також використовувати відкритий вогонь для сушки протеза.
Зіпсований протез ремонту не підлягає.

Гарантійні зобов’язання.

Гарантія надається на 18 місяців з дати видачі протеза молочної залози.
Гарантія на протез молочної залози дійсна в тому випадку, якщо протез застосовуєтся за призначенням, із дотриманням всіх умов, описаних в рекомендаціях по догляду за протезом молочної залози.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЛІФІВ ДЛЯ  КРІПЛЕННЯ ПМЗ

Liza-1 Ліф можна прати вручну або в пральній машинці при температурі 30-40 градусів за допомогою пральних засобів. Не використовуйте при пранні кольорових ліфів порошки з вибілюючими речовинами та оптичними освітлювачами. Після прання ліф випрямити і повісити сушитись.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. ліфи для кріплення протезів молочної залози обміну та поверненню не підлягають.

Термін використання ліфів для кріплення протезів молочної залози 1,5 роки від дати отримання.

 

 

 

РЕКОМЕНДАЦИИ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОМПРЕСІЙНОГО РУКАВА

IMG_9145-1 Компресійний рукав можна прати вручну або в пральній машинці при температурі 30-40 градусів з допомогою пральних засобів. Не використовуйте при пранні порошки з вибілюючими речовинами та оптичними освітлювачами. Після прання необхідно рукав випрямити і повісити сушитись.
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р. компресійні рукава обміну та поверненню не підлягають.

Термін використання компресійного рукава 1 рік від дати отримання.

 

 

 

 

 

Выберите город
Києві та Київській області
Вінницькій області
Дніпропетровській області
Донецькій області
Житомирській області
Закарпатській області
Запорізькій області
Івано-Франківській області
Львівській області
Луганській області
Миколаївській області
Одеській області
Полтавській області
Рівненській області
Сумській області
Тернопільській області
Харківській області
Херсонській області
Хмельницькій області
Черкаській області
Чернівецькій області
Чернігівській області