ОПИС ПРОЦЕДУР

ЛІКУВАЛЬНА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

43_big ЛФК є одним з найбільш біологічно обґрунтованих методів лікування різних захворювань. Під час хвороби організм потрапляє в особливо несприятливі умови не тільки через порушення функцій, обумовлених самою хворобою, а також і внаслідок зменшення рухливості. Тому в програмі реабілітації, розробленій нашим Центром, лікувальна гімнастика винесена на перше місце.
Інструктори ЛФК навчать Вас спеціальним вправам, які Ви з легкістю зможете самостійно виконувати вдома.
Спеціальний комплекс лікувальної гімнастики спрямований на розроблення контрактури плечового суглобу, покращення лімфовідтоку хворої руки та профілактику остеохондрозу шийного і грудного відділу хребта.
Обов’язковою умовою при призначенні лікувальної гімнастики є строго індивідуальний підхід в кожному окремому випадку – з урахуванням рівня загальної тренованості організму, супутніх захворювань, ступеня набряку, вікових особливостей організму. Об’єм можливого навантаження узгоджується лікарем з інструктором ЛФК.

МАСАЖ

88_big Лікувальний ручний масаж призначають при набряках верхньої кінцівки, при відсутності протипоказань для цієї процедури. Методика проведення масажу спрямована на покращення підшкірного відтоку лімфи хворої руки.

75_big Пневмомасаж проводиться на апараті "Лімфа". За допомогою цього апарату здійснюється автоматичний пневматичний масаж верхньої кінцівки в режимі витіснення набрякової рідини із міжтканинного простору периферичних відділів кінцівки в проксимальні, де вона розсмоктується природнім шляхом. Цей метод є високоефективним засобом лікування хронічного лімфатичного набряку, а також прискорює відновлювальні процеси в верхній кінцівці, витісняє набрякову рідину з кінцівки, знижує ризик розвитку інфекційних рожистих запалень. Тривалість процедури призначається індивідуально.

РЕЛАКСАЦІЯ

46_big Релаксація - це простий та ефективний спосіб позбавлення від стресової напруги. У кімнаті психологічного розвантаження, слухаючи приємну, заспокійливу музику, Ви зможете відпочити, розслабити свій організм, відновити сили.

                                       АРОМАТЕРАПІЯ

Ефірні масла, які ми використовуємо для ароматерапії, всі без винятку, мають бактерицидні, антисептичні та протизапальні властивості, позитивно впливають на нервову систему, сферу емоцій та психічне здоров’я, не мають негативної побічної дії, не викликають звикання і розбалансованості фізіологічних процесів організму.

Выберите город
Києві та Київській області
Вінницькій області
Дніпропетровській області
Донецькій області
Житомирській області
Закарпатській області
Запорізькій області
Івано-Франківській області
Львівській області
Луганській області
Миколаївській області
Одеській області
Полтавській області
Рівненській області
Сумській області
Тернопільській області
Харківській області
Херсонській області
Хмельницькій області
Черкаській області
Чернівецькій області
Чернігівській області