ЩО ТАКЕ ПРОТЕЗУВАННЯ

IMG_0240 h Жінка після мастектомії повинна відновити своє здоров'я і жіночність, почувати себе впевнено,  і ми намагаємося Вам в цьому допомогти.

 Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр "Ортес" безкоштовно (за державною програмою) проводить реабілітацію  та протезування жінок після мастектомії.

1. Відразу після операції Ви можете безкоштовно отримати у нас післяопераційний протез молочної залози у комплекті з ліфом для його кріплення. Для цього Вам необхідно звернутися до місцевого органу соціального захисту населення, або Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), або Об'єднаної територіальної громади (ОТГ)  із   заявою про забезпечення засобами реабілітації на підставі довідки лікаря закладу охорони здоров’я,  в якому проводилась операція.  На основі цієї заяви Обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю  сформує направлення на первинне забезпечення  засобами реабілітації і ми запросимо  Вас до нашого Центру  для забезпечення післяопераційним протезом молочної залози у комплекті з ліфом.

2. Потім Вам необхідно оформити висновок Лікувально-кваліфікаційної комісії (ЛКК) або висновок МСЕК (при встановленні інвалідності) та  Індивідуальну програму реабілітації  (ІПР)  і звернутися з цим висновком до місцевого органу соціального захисту населення або ЦНАП, або ОТГ із заявою про забезпечення засобами реабілітації.  Після оформлення Обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю  направлення  Ви забезпечуєтесь комплектом протезно-ортопедичних виробів,  а саме: 

- силіконовим протезом молочної залози;nik_3827k

- трьома ліфами для його кріплення або на Ваш вибір двома  ліфами  та одним спеціальним ліфом для кріплення протезів молочної залози для занять фізкультурою і плаванням (купальником);

- компресійним рукавом  (якщо є набряк руки та для його профілактики). 

Звертаємо Вашу увагу, що Ви можете одночасно подати заяви       про  забезпечення післяопераційним протезом  молочної залози та силіконовим протезом, якщо Ви маєте довідку лікаря закладу   охорони здоров’я,  в якому проводилась операція,  а також  довідку   ЛКК або МСЕК  та  ІПР.

3. Для заміни  протезів молочної залози з ліфами для їх кріплення, компресійного рукава після закінчення строків їх експлуатації  Ви повинні подати до місцевого органу соціального захисту населення, або Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), або Об'єднаної територіальної громади (ОТГ) заяву про заміну засобів реабілітації.  Після оформлення Обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю  направлення  Ви зможете отримати новий  комплект протезно-ортопедичних виробів.  Заміна протезів молочної залози з ліфами здійснюється через 1,5 роки.

Протезування проводиться з урахуванням анатомічних особливостей жінки та специфіки проведеної операції.

Досвідчені медсестри протезного відділення допоможуть підібрати для кожної жінки найбільш відповідний по формі, розміру, вазі протез молочної залози та ліфи для його кріплення, головна функція яких - надійна фіксація екзопротезів.

Правильно підібраний протез не тільки компенсує видалені груди, але й дозволяє запобігти захворюванням хребта (сколіоз, кефоз тощо), які можуть виникнути, якщо не носити протез, а компресійний рукав, який використовується для профілактики та лікування лімфостазу,  допоможе  Вам уникнути  набряку руки після операції. 

      Звертаємо Вашу увагу,  що Ви можете користуватися своїм  електронним кабінетом (Портал Централізованого Банку Інвалідів (msp.gov.ua)), який Вам Управління соціального захисту населення, або ЦНАП, або ОТГ повинні допомогти відкрити, коли Ви будете подавати заяву про забезпечення засобами реабілітації.

 

Выберите город
Києві та Київській області
Вінницькій області
Дніпропетровській області
Донецькій області
Житомирській області
Закарпатській області
Запорізькій області
Івано-Франківській області
Львівській області
Луганській області
Миколаївській області
Одеській області
Полтавській області
Рівненській області
Сумській області
Тернопільській області
Харківській області
Херсонській області
Хмельницькій області
Черкаській області
Чернівецькій області
Чернігівській області