ПСИХОТЕРАПІЯ

3 Наша місія - дарувати кожній жінці, яка приходить до нас за допомогою, здоров'я, душевний комфорт та щастя.
Тільки системний, комплексний підхід може дати самий ефективний результат у лікуванні. Ми лікуємо не хворобу, а зцілюємо саму людину. І на цій дорозі в залежності від ситуації поєднуються зусилля різних спеціалістів, працюючих у нашому Центрі. Уважне, добре та чуйне ставлення до всіх наших пацієнтів створює атмосферу довіри та теплоти.

Кожній жінці, яка перенесла операцію по видаленню грудей, дуже важко повернутися до попереднього самовідчуття та впевненості. Якою б сильною не була б жінка, але коли вона втратила символ жіночності та сексуальності – практично завжди це удар по її психіці.

Наші спеціалісти допоможуть Вам пережити цей нелегкий період та знову відчути радість буття.

Ми впевнені, що не слід запускати свої хвороби до загострення, замовчувати свої турботи та незадоволення собою, своєю зовнішністю та життям взагалі, доводячи їх до емоційних зривів та депресій.

Сучасна психотерапія має багатий арсенал засобів та можливостей, які підтримують людину у важку хвилину. Професійна психологічна підтримка прискорює одужання, допомагає покращити якість життя жінки. Дослідження показали, що існують ресурси організму, які люди не вміють включати з причин виключно психологічних. Психотерапія допоможе послідовно включити всі невикористані ресурси в процесі одужання.

Психотерапія зробить Ваше життя кращим. І цей ефект не тимчасовий. Психотерапія подарує Вам ключ, який відкриває двері до повноцінного, творчого, активного та радісного життя. Психотерапія не терпить ніяких одного разу чи назавжди прийнятих догм, схем, стандартів та шаблонів. Лікар використовує тільки індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Знайте, що не тільки тіло, але й душу для зцілення треба довіряти тільки професіоналам. У випадку перенесеної операції правильний психологічний настрій допоможе швидше видужати та якнайкраще відновитися.img_4107_0рр

Наш психотерапевт  має великий професійний досвід,  застосовує ефективні реабілітаційні техніки, що сприяють швидшому одужанню.

Ви отримаєте підтримку на любому етапі – в реабілітаційний період після видалення молочної залози або будь-якої іншої операції, в період прийняття рішення чи проводити хірургічне втручання, в післяопераційний період після проведення хірургічних заходів. Психотерапія здатна вилікувати, втішити душевний біль, повернути Вам впевненість у  власних силах, щоб подолати важкий етап,  допомогти Вам бути щасливою.

Психотерапевт приймає по суботах з 9.00 до 17.00

Записатись  до лікаря можна за телефоном:  (044) 485-23-90,  (044) 485-23-94,   (067) 232-67-47.

Выберите город
Києві та Київській області
Вінницькій області
Дніпропетровській області
Донецькій області
Житомирській області
Закарпатській області
Запорізькій області
Івано-Франківській області
Львівській області
Луганській області
Миколаївській області
Одеській області
Полтавській області
Рівненській області
Сумській області
Тернопільській області
Харківській області
Херсонській області
Хмельницькій області
Черкаській області
Чернівецькій області
Чернігівській області